Visa på OpenStreetMap eller Google Maps



Besök oss


OpenStudio arkitekter AB
Friisgatan 20B
211 53 Malmö




Mikael Nordvall, arkitekt MSA
mikael@openstudio.se , tel 072 85 36 400

Pontus Åqvist, arkitekt MSA
pontus@openstudio.se , tel 072 85 36 401

Elin Algotsson, arkitekt MSA
elin@openstudio.se , tel 073 74 72 990

Peter Nilsson, arkitekt MSA
peter@openstudio.se , tel 072 85 36 402

Johanna Enhörning, arkitekt MSA
johanna@openstudio.se , tel 072 85 36 520

Sophia Sundqvist, arkitekt MSA
sophia@openstudio.se , tel 072 85 30 970



Följ oss på
LinkedIn &
Instagram